Öğrenci Servisi Koltuk Sensörü ve 3 NOKTALI AYARLI  Emniyet Kemeri  ANKARA

Öğrenci Servisi Koltuk Sensörü ve

3 NOKTALI AYARLI

Emniyet Kemeri

Yeni okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki 15 öğrenci koltuğu için koltuk sensör sistemi + 3 nokta otomatik emniyet kemeri seti (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur). Verilen fiyatlara KDV dahildir.

 

  • Yeni Servis Taşıtları Yönetmeliğine uygun koltuk sensör sistemi.
  • Kullanıcı dostu.
  • Kolay kurulum (Tak Çalıştır!).
  • Sistemin tüm belgeleri mevcuttur.
  • Sisteme  emniyet kemeri koltuk sensörü montesi Ankara
  •  Veli Bilgilendirme Sistemi ile entegre olarak çalışabilir (opsiyon el).
  • Araç takip sistemi ilave edilebilir (Opsiyon el)

 

koltuk sensörü

 Koltuk Sensörü Sistemi Takma MONTAJI Ankara

kurulu olan firmamız koltuk sensör sistemi aracınızda bulunan mevcut koltuklarınız değiştirilmeden, koltuklarınıza kolaylıkla monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

öğrenci koltuk sensör sisteminden gelen bilgiler, sistemle birlikte verilen klasik monitöre veya tablet bilgisayara aktarılarak aracınız yönetmeliğe uygun hale getirilmektedir.

Belgelerimiz:

 

Koltuk Sensörü

3 Noktalı Otomatik Emniyet Kemeri

Okul taşıtınızda bulunan emniyet kemerleri omuzdan ve belden bağlanacak şekilde 3 noktalı otomatik emniyet kemerleri ile değiştirilecek Koltuk Sensörü Sistemi ile birlikte emniyet kemerlerinizi

 Emniyet Kemeri Sistemi

okul taşıtlarında koltuk sensörü sistemi ile birlikte emniyet kemeri  VE OKUL TAŞITI KOLTUK SENSÖRÜ sensörü sistemi takma montesi

Bu amaçla, ihtiyaç olduğunda öğrenci koltuk sensörü sistemine sen sörlü emniyet kemerleri de kolayca adapte edilebilmektedir. Koltuk sensörleriyle birlikte  monitörde gösterilir

ürünleri olan  koltuk sensörü sistemi ve veli bilgilendirme sistemi birlikte çalışarak eşsiz bir yapı oluşturmakta ve okul, servis şirketi ve veliler arasındaki koordinasyonu en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu sistem sayesinde veliler daha servis aracı eve yaklaşırken telefonla aranıp çocuğu servis aracına hazırlayabilmekte, çocuklar servis aracına bindiğinde ve okula vardığında otomatik olarak SMS ile bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda veliler aracın konum bilgisini anlık olarak cep telefonlarından izleyebilmektedir. Bu sistem sayesinde servis şirketleri ve servis sürücüleri de öğrencileri beklemeden indirip bindirebilmekte zaman ve yakıt kaybından kurtulmaktadırlar.

Ayrıca sistem içerisinde bulunan aidat takip sistemi ile de servis ücretlerini zamanında toplayabilmektedirler.

Katalog:

 

Montaj Hizmeti

 

koltuk sensör sisteminin aracınıza montajını, yapabilirsiniz.

NVR Video Kayıt Sistemi TAKMA MONTAJI ANKARA

Aracınızda NVR video kayıt sistemi yoksa ve taktırmak isterseniz uzman ekibimizle ve uygun fiyatlarla sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.